Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt nem kívánom...

Menstruáció előtt nem kívánom a szexet miért?

Figyelt kérdés
Észrevettem magamon hogy menstruáció előtt kb már egy héttel nem kívánom a szexet egyáltalán, sokkal fáradékonyabbnak érzem magam és egyáltalán nincs kedvem hozzá. A párom mindig megkérdezi mi a baj? De egyszerűen nem tudok mit mondani csak ezt hogy valamiért nállam ez így van. Volt már nállatok is hasonló ?
2020. ápr. 6. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Évek óta így működöm.
2020. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én eddig ezt olyan embertől hallottam ilyet, aki a szexet csak gyereknemzésre használta. Értsd: a menzesz előtt már jó eséllyel nem esel teherbe, ezért nem kell a szex. lehet, hogy nálad más a helyzet, ezt te tudod. lehet, hogy valami hormonprobléma. Ki tudja?
2020. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kb 2 hónapja voltam vérvételen semmilyen erre utaló probléma nem állt fent hormonoktol kezdve minden rendbe volt hala istennek.

Menstruáció alatt meg mikor már elmúlik akkor helyre rázódik minden de egy az 1-másfél hét siralmas.

2020. ápr. 6. 21:24
 4/7 A kérdező kommentje:
1-másfél hét bocsi rosszul írtam
2020. ápr. 6. 21:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se kívánom már akkor. Kb. egy héttel előtte már elkezd menzeszszerűen görcsölni a méhem, a közérzetem se a legjobb emiatt. Így nem vagyok képes kívánni, olyan mintha beteg lennék, akkor is lent van a libidóm. Ovulációkor kívánom nagyon.
2020. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden nő ciklusában van egy ilyen pár nap. Nekem menstruáció előtt, közben, és utána van az egy hetes "szünet" mert a menstruációm max 3 napos. Aztán minden normális.
2020. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen én is ugyan így vagyok. Köszönöm hogy írtatok és megnyugtattatok hogy ezek szerint akkor nem csak én vagyok így vele 😊
2020. ápr. 6. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!