Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jelenleg vény nélkül kaphatóak...

Jelenleg vény nélkül kaphatóak -a jelenlegi körülményeket tekintve-az esemény utáni tabletták?

Figyelt kérdés
Szeretnék leállni a fogamzásgátlóval a káros mellékhatásai miatt, viszont félek megtenni ezt a lépést ebben az időszakban és átváltani óvszerre. Nem szeretném vállalni a kockázatot, hogy esetleg kiszakad a gumi-történt már régen ilyen, ezért kezdtem el szedni a gyógyszert-, viszont nem szeretném tovább mérgezni a testemet és szenvedni a mellékhatásoktól. Tanácsok is érdekelnének.

2020. ápr. 7. 00:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Tudom, hogy van más módszer is a védekezésre de sajnos jelenleg nem igazán találtam jobbat, mint az óvszer. Plusz a mostani helyzetben nem szeretnék emiatt orvoshoz menni, hogy esetleg spirált vagy valamit feltegyen, kerülöm amennyire tudom a kórházakat, rendelőket.
2020. ápr. 7. 16:02
 12/15 anonim ***** válasza:
Az e-recept is vény, csak nem papíron van.
2020. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ha nem lenne a határ zár, akkor Szlovákiából tudnál hozni magadnak vény nélkül. Ezt saját tapasztalatból tudom, hogy vény nélkül adják ki bárhol. Bár nem tudom mennyire laksz közel a határhoz egyébként. Ha mindenkit meg akarnék kerülni, és titokban elintézni a dolgot, akkor azt a pár órát akár rá szánnám az útra.

2020. ápr. 9. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Tudom, sokan vadoltak mar a Pharmatexet, de en masfel eve hasznalom a kupot es eddig megbizhato.
2021. jan. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A Pharmatexet nagyon nem javaslom, Facebookon külön csoport van, a Pharmatex mellett teherbeesetteknek, sőt nőgyógyászaton is fogalom a Pharmatexes baba kifejezés.
2021. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!