Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor fog hatnin a canesten...

Bogi0820 kérdése:

Mikor fog hatnin a canesten huvelykup? (500mg) Jol tettem fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pentek este ego erzesre lettem figyelmes a nemiszervemnel, amire hirtelen csak azt hittem, hogy kidorzsolte az uj bugyim. (tudom hulyeseg, de csak ez jutott eszembe) Levettem a bugyim, elmentem zuhanyozni, majd bekentem magam ott lent hatha jobb lesz. Aztan hajnalba arra keltem, hogy szornyen viszket es ez masnapra sem mult el. Elkezdtem utana olvasgatni a dolognak, es elkezdtem gyanakodni a huvelygombara. Le kell szogeznem, hogy sosem volt meg ilyenem! Megneztem a tuneketek, es mind egyezik. (feher turos “folyasom” is van, de nem olyan sok, illetve egyaltalan nincs szaga) Orvoshoz csak jovoheten tudok menni, ezert vettem Canesten kombi unot. A kremmel kenegetem magam, ami egy kis ideig csip, de utana ez megszunik a viszketessel egyutt. Tegnap este feltettem a huvelykupot az aplikator segitsegevel ami viszonylag konnyen ment, csak azt nem tudom, hogy jol tettem e fel. Azt olvastam, hogy jo melyre kell felhelyezni, amit meg is probaltam. A kupot fekve tettem fel, es az aplikator vegebol olyan 1-2,5 centi latszodott csak ki de valahogy nem ereztem olyan jonak. Utana csak fekudtem, de kesobb le kellett mennem wc-re pisilni. Remelem ebbol nem lesz gond.

A kerdesem az lenne, hogy a huvelykup mikor kezd el hatni? Ma delelott is nagyon viszketett, de kenem magam a kremmel. Akkor a legrosszabb mikor allok vagy setalok. Lehetseges, hogy nem is fog hasznalni?



2020. ápr. 7. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Egy nap kell szerintem hogy érezd a hatását. Mondjuk én a Gynoxin kúpot használom az nekem jobban bevált.
2020. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig az UNO semmit nem ér, egyszer próbáltam, így ha kellett a 3 darabosat vettem és használtam.
2020. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A canesten uno nekem sem hatott csak a canesten combi. Viszont azt már nem forgalmazzák egy ideje. Próbálj meg candibene tevat venni azt meg talán forgalmaznak és az nekem pl nagyon jó volt, több kúp is van benne az is hüvelygombára van.
2020. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!