Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik az hogy szeretkezés...

Létezik az hogy szeretkezés közben esetleg kitágult a méhszájam és emiatt nagyobb adagokban jön a menstruáció és gyorsabban vége? 17L

Figyelt kérdés
Szóval kb 2 hónapja kezdtem el nemi életet élni. Hát így karantén alatt ugye nem igazán van lehetőség a dologra, ezért amikor ott voltam a barátoméknál egy hétvégét, elég sokszor kihasználtuk az alkalmat.. ezután egy hétre jött meg, egy nappal hamarabb mint kellett volna, de általában 1-2 napot csúszkál, szóval ez normális. Viszont még csak a 3. napon vagyok, de a szokottnál jóval kevesebb jön. A 4-5 napon szokott ennyi lenni. Lehet hogy azért van mert kitágultam és a "szabadabb út" miatt gyorsabban kijön, aminek ki kell, és hamarabb vége? Vagy csak szimpla véletlen?
2020. ápr. 7. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem tágult ki a méhszájad. Inkább hormonális oka van ennek a változásnak.
2020. ápr. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A nemi élet elkezdése hormonális változást okozhat lányoknak, és ezért változhatott a menstruációd.

Ez teljesen normális és nem kell aggódni miatta.

2020. ápr. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!