Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Utalhat terhességre ha nincs,...

Utalhat terhességre ha nincs, vagy alig van folyásom?

Figyelt kérdés
Általában mensi előtt mindig van folyásom ,ami fehér krémes ,majd eztán meg jön. Most viszont vagy semmi vagy csak egy pici fehér folt van a bugyimon, néha görcsölget a hasam alja de szinte alig észre vehető. Állandóan fáradt vagyok,olyan vagyok mint egy darab kő. Valamelyik nap nagyon puffadtam is ,pedig nem ettem olyat. 4 napja késik ma vagyok 5.napban ,hogy nem jött meg. Átlagosan 27-8 napos a ciklusom,a legutóbbi mensim is késett 6 napot, nem teszteltem még, egyelőre nem is fogok. Várnék még egy kicsit. Egyébként tervben van a baba. Csakhogy nem akarom bele élni magam
2020. ápr. 8. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:

És akkor mikor akarsz tesztelni? 2 hét múlva?

5 napja késik, nem értem mire vársz.

2020. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért várok mert a multhónapban is 6 napot késett, így várok ,hogy legalább egy hét teljen el.
2020. ápr. 8. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A terhessegnek ebben a nagyon korai szakaszaban meg nincsenek tunetei a menstruacio elmaradasan kivul, ami meg keshet is. Tesztet viszont egy het mulva mindenkepp csinalj, ha nem jonne meg. De ha elvetetned, azonnal mozgass meg minden kovet, mert egy dolog az etikai kerdes, masik, hogy a 8-10.het utan valoban gyilkossag. Minel elobb tortenjen meg, ha barkivel is ez lenne. Mert nem mindegy, erez-e az a kis embrio mar.
2020. ápr. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp megtartanám. De még varok.
2020. ápr. 9. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!