Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez miatt késhet a menstruációm...

Ez miatt késhet a menstruációm? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem 100%-osak a ciklusaim, de kb 29 naposak, ma április 9-én kellett volna megjönnie ha 29 nappal számolom. Az meglehet, hogy azért nem jött meg mert megváltozott úgymond a napirendem? Ez abban jelenik meg, hogy 1 hónappal ez előttig amíg el nem kezdődött a karantén minden nap reggel 6:20-kor keltem suli stb aztán kb 23:00-00:00 körül mentem aludni. Mióta karantén van nincs suli nagyobb nyugalom és délelőtt 10:00 kelek és éjjel 2-3 körül megyek aludni.

Terhes elméletileg nem vagyok mert utolsó aktus február 1 volt és az óta 2-szer megjött és 4 teszt is negatív lett. Köszi a válaszokat.



2020. ápr. 10. 01:48
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a napirend nem igazán befolyásolja, nekem is szokott olyan lenni, hogy nem jön meg "időben"
2020. ápr. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Figyelj egy nap nem késés, terhes biztos nem vagy, majd megjön örülj inkább hogy még van időd nélküle, majd ha már egy hete nem jött meg majd akkor tedd fel ezt a kérdést
2020. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!