Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért viszket ennyire?

Miért viszket ennyire?

Figyelt kérdés

Rettenetesen viszket a puncim körül,még piros is hozzá.Mi lehet ez? Elkaphattam valami fertőzést?

16/L


2010. júl. 27. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Igen.

A leírásból ítélve gomba lesz. Canesten Combi recept nélkül kapható a patikában.

De jobb lenne, ha keresnél egy nőgyógyászt (gyereknőgyógyászt), mert ő mégiscsak jobban ért hozzá. Ha a Canesten nem használ, úgyis el kellene menned hozzá, akkor inkább előtte menj.

De a viszketés gombára utal.

2010. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
istenem, ne ajánlgassátok már azt a szar Canestent, a legtöbb gombás fertőzésre teljesen hatástalan, csak azt lehet vele elérni, hogy tovább húzódik, súlyosbodik a fertőzés és a doki csak lórúgásnyi hatóanyagú gyógyszereket tud majd felírni...mellesleg a Trrichomonas fertőzés tünete is lehet a viszketés, pláne ha még fájdalom is van mellette...irány a doki, ne kockáztass hülye vény nélkül kapható vackokkal
2010. júl. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem ajánlgatom a Canestent, csak a szinte biztosan gombája van az illetőnek. Fájdalmat nem írt.
2010. júl. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, én ne kenegesd a Canestennel, mert lehet hogy nem is használ! Inkább nézze meg orvos!
2010. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Na igen, nekem is ez a problémám :( És plusz még úgy néz ki,hogy meg is jön! Tehát a hüvelytabletta kilőve.

Én most dokihoz sem tudok menni.

Tehát most a canestennel kenegetem.

2010. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, tényleg jobb ha orvoshoz mész! Kívánok Neked életed minden pillanatára kiváló egészséget és minden elképzelhető jót!!!
2010. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi utolsó :) Elmentem nőgyógyászhoz. Nem beszélt semmiféle gombáról,szerencsére:). Írd ki valami kenőcsöt,remélem h hatni fog.
2010. júl. 27. 13:30
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm a válaszokat és a segítséget!
2010. júl. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!