Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol fajhat jobb oldalon a...

Mitol fajhat jobb oldalon a csipomnel az oldalam?

Figyelt kérdés

2 eve haromszor gorcsoltem be ezen a teruleten, borzaszto volt, nem birtam emelni a labamat ezen az oldalon, nem birtam emelni a karomat, hanyingerem volt, vert a viz kemenyen. Surgossegin termeszetesen nem vizsgaltak meg, azt mondtak ez nem surgos eset, mondtak menjek el haziorvoshoz, majd az kivizsgaltat, igy utolag soha nem derult ki, hogy mi volt a gond. Minden orvos masra tippelt, voltam urologusnal, reumatologusnal, nogyogyasznal, csinaltak ultrahangot, vervetelt, vizeletvizsgalatot, rontgent. De hat utolag mar nem latszodott semmi, akkor mar mindegy volt. Egyedul egy kis vesekokepzodmenyt talaltak, de olyan helyen ahol nem okozhat gondot, plusz cisztakat a jobb vesemen, de doki szerint jelentektelenek.

Azt vettem eszre, hogy ha hideg van, foleg ha a labam fazik, akkor kezd el nyilalgatni ez a terulet. Menstruacio kozeledtevel is erzekenyebb. Valakinek volt hasonlo es kiderult mi az oka?

23/L


2020. ápr. 17. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, de nem derült rá fény, hogy mi okozza.
2020. ápr. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia nemtudom nekem is szokott fájni, bár nekem mind a két oldalon. Én arra gondolokValósz hogy érnek a petesejtek vagy valami ilyemsmi, mert nekem menstruáció előtt szokott lenni ilyen.

Ha az orvosok nem mondtak semmit akkor nem lehet nagyobb baj.

2020. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!