Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holgyek, korulmeteles elott...

Holgyek, korulmeteles elott allok, es mutet elott orulnék a ha megosztanatok hogy mit gondoltok a meteltsegrol noi szemmel. Elonyosnek tartjatok e?

Figyelt kérdés

Mi a tapasztalat?

Elore is koszonom!


2020. ápr. 19. 11:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Szia !

Nekem sok tapasztalatom nincs, viszont volt egyszer egy srác aki megosztotta velem, hogy még kiskorában körül metélték és azóta igy kell élnie. Nem volt vele különösebb problémám, elfogadtam úgy ahogy volt mert szerettem. Nem hiszem hogy gond lehet belőle nálad sem. Hozzá teszem hogy szex nem volt, csak láttam a péniszét viszont az abszolút normálisnak tűnt. Annyi hogy mondta, hogy nem teljesen úgy érez vele szex közben ahogy kellene.

Remélem segített :) Kitartást.

2020. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Semmit nem valtoztat. Aki mast mon sz hazudik
2020. ápr. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem találkoztam meg ilyen penisszel 😅 de nem izgatna különösebben a dolog, max kérdeznek róla pár dolgot, de ennyi. Negatív érzést nem vált ki belőlem. 28/N
2020. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem a kérdésed.. Ha esztétikai okokból csináltatnád az felesleges, ha meg egészégügyileg kell, akkor nincs választás. Női szempontból mindegy, hogy milyen!
2020. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem találkoztam ilyennel, nekem nem is tetszik igazán
2020. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez inkább amerikában divat, ha nem vallási ok. Főleg a filmek miatt elterjedt. Én még ne találkoztam vele. Nekem jó úgy ahogy van. Igazából szerintem észre sem venném, ha a párom körülvágatná magát. :) Az viszont biztos, hogy sokkal érzékenyebb lesz utána, mert hiányozni fog róla a védő bőr. Szerintem, ha nem muszáj orvosi szempontból akkor inkább hanyagold. Ha egy csaj miatt akarod akkor jól gondold meg. Mert a kapcsolat nem 100%, hogy örökké tart, a körülmetélés viszont igen.
2020. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Szia!Volt körülmetélt partnerem és semmi extra.Ugyanolyan az együttlét mint egy nem körülmetélt férfivel.Annyi hogy könnyebben tudod tisztítani mert nem kell a bőrt húzogatni.
2021. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
A szex pontosan ugyanolyan. Mereven ranezesre szinte ugyanolyan. Ami hianyozna, a borenek a selymessege, az a tapintas. De ha odalennek erte, ez speciel tenyleg nem szamitana.
2021. jan. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Nekem volt egy pasim, akinek eü okokból gyerekkoraban elvégezték a körülmetélést. Sem előnye, sem hátránya nem volt szex közben a dolognak.
2021. febr. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Angel3000 ***** válasza:
36%
Kedves kérdezô! Nekem az a tapasztalatom, hogy sokkal tisztàbb egy körûlmetélt férfi!
2021. febr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!