Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, hogy éltétek meg az első...

Nők, hogy éltétek meg az első nőgyógyászati vizsgálatot?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én nem féltem tőle egyáltalán, rendes volt az orvos. A vizsgálat egy kicsit kellemetlen volt, de kibírható.
2020. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Az elsőnél nagyon izgultam, szinte meg sem tudtam szólalni. Anya kint várt a váróteremben.

A vizsgálat után büszke voltam magamra, h egyedül is megtudtam csinálni.

2020. ápr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kellemetlen és izgultam, mondjuk egyik sem változott azóta sem :D de utána mindig veszek valami finomat magamnak hogy ezen is túlvagyok :D
2020. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez mióta szexuális kategória? Ezen akarsz élvezkedni?
2020. ápr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%

most az itteni sztorikra akarod verni? :D

sorry, semmi szaftoshokialapanyaggal nem szolgálhatok, és a legtöbb nő is hasonlóan van vele szerintem... izgultam kicsit, de semmi különös nem történt, nem nem izgultam fel közben, nem szoktunk.

2020. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Kicsit izgultam, meg fura volt, de semmi különös. Olyan volt mint bármelyik orvosi vizsgálat. Azóta se különösebben izgat, nem rajongok érte, de nem is stresszelek meg húzom-halasztom ha menni kell.
2020. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

13 éves voltam, valami gombát szedtem össze az uszodában.


Engem csak az érdekelt hogy azt a kínzó viszketést szüntessék már meg.

2020. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 15 voltam kellemetlen volt és kínos főleg hogy még anyám is bejött velem, pedig azt hittem kint megvár:'D
2020. ápr. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!