Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan lány aki ki gyógyult...

Diananagy kérdése:

Van olyan lány aki ki gyógyult már hpv nemi szemölcsből?

Figyelt kérdés
Sajnos én már 7hónapja szenvedek vele és nem gyogyulok

2020. ápr. 19. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Szia!

Nekem nagyon sok volt és el volt terjedve csúnyán. Ecettel kezeltem és eltűntek . Próbáld ki :)

2020. ápr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ecettel, de hol?

Beljebb gondolom nem kéne..

2020. ápr. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Jelenleg nekem is van, 4 hónapja. Kezdetben ecettel próbáltam, elején úgy tűnt el tűntek, 1 2 maradt csak, aztán újra előjöttek, még több. Nemrégiben a szalicilsavat próbáltam, de nem ajánlom, rohadtul maró hatása van, és nem tűntek el igaz talán kiszáradtak kicsit. Pár napja vérehulló fecskefű oldattal próbálkozom, nagyon sok jót hallottam róla. Enyhén csíp mert etil alkoholos formában lehet kapni gyógyszertárban. Sok embernek bejött, de nem mindenkinek jön be ugyanaz. Ha ez sem használ nekem, akkor kipróbálom magát a fecskefű nedvét, van akinek csak ez jön be. De hallottam itt olivaolajról meg fokhagymáról is, viszont én hiszem hogy a fecskefű hatni fog 🙂
2020. ápr. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szeritnem az lenne a legjobb ha el mennel orvoshoz, mert en is elejeben probaltam ezeket es nem segitettek es mar 7 hónapja szenvedek vele.. 3 lezeres muteten tul vagyok 3 fagyasztason mar 2 injekciot is megkaptam.. Aldara krem tesztelve, condylone oldat pipa semmi nem segit neha ott tartok hogy fel adom mert mar nem birom a fajdalmat! Jó tanács!! Tilos a szex!! Es a toeolkozo hasznalata hajszaritoval szaritsd mindig legyen szaraz!! Mert nedves, meleg helyen szaporodnak ezek a kis rohadekok
2020. ápr. 25. 12:35




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!