Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ketto tesztet is csinaltam,...

Ketto tesztet is csinaltam, nem vagyok terhes, de nem jott meg akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 22. 09:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja es 16 L
2020. ápr. 22. 09:33
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Kismilló dolog, el kell menni nőgyógyászhoz!

Én innen messziről írhatom hogy csak stressz nyugodj meg, te megnyugszol, közben meg az igazi probléma majd súlyosbodik.

2020. ápr. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ideges,ugyhogy stressz nem lehet😕

Kozre jatszhat hogy mult honapban mikor megjott akkor festettem hajat??

2020. ápr. 22. 09:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Mikor kellett volna megjönnie?

Egyszer egy barátnőm tiszta stressz volt, mert alig egy hónapja volt együtt az aktuális barájával, mikor késett neki. A srácnak is elmondta, hogy ajjajj valszeg terhes. Másnap mondta a csaj, hogy megjött, és kiderült, 1 (!) napot késett.

2020. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nekem mar 3.napja kesik de ez olyan hogy multhonapban tovabb tartott,utanna 15 nap mulva pecsetelo verzesem volt kicsi es azota semmi🤨
2020. ápr. 22. 09:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kozre jatszhat hogy mult honapban mikor megjott akkor festettem hajat??"


Juj... ne haragudj de nagyon nevetek... :D

16 éves vagy, még be sem állt a menstruációd. Semmi baj ha kimarad egyszer vagy később jön meg.

2020. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Persze vicces,de ra van irva a hajfestekes dobozra hogy menstruaciokor ne!! Ja es nem egyszer maradt mar ki,de mar egy ideje be volt allva,es elek szexualis etet ugyhogy ...nem csoda ha felek szerintem:)
2020. ápr. 22. 10:03
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Menstruációkor max azért nem szabad mert érzékenyebb a bőr vagy nem úgy fogja be a hajat a festék. :D Nem azért mert kimarad tőle. :D De tudod mit? Akkor félj!

Igazad van, ne hallgass olyanokra akik mondjuk több mint 10 éve menstruálnak.

2020. ápr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Ja és ha élsz szexuális életet 16 évesen akkor figyelj oda és akkor nem kell félni hogy nem jön meg.

Ha meg rá van írva a festékes dobozra hogy menstruációkor ne! akkor mi a szarért festetted be?

2020. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mire hallgassak??? Vagy mit?? Mit csinaljak?? Ne idegeskedjek?? Nem vagyok ideges kepzeld :) es ahogy feltettem a kerdest tudom hogy nem vagyok terhes akkor miert idegeskednek? A kerdesem az hogy mi lehet a baj ha nem vagyok terhes de nem jott meg??
2020. ápr. 22. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!