Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális jelenségnek mondható?

Ez normális jelenségnek mondható?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, és régóta küzdök mellcisztákkal, hol elmúltak, hol visszajöttek, de évente figyelek rájuk és eljárok kontrollra. Minden egyes menstruációm előtt 1 héttel borzasztó feszítést éreztem a mellemben és nagyon sokszor tartottam attol, hogy ez normális jelenségnek mondható-e. Voltam vele a házi orvosomnál is és azt ajánlotta, hogy ha nagyon zavar, akkor igyak diófa levél teát, az segít a ciszták eltűnésében. Kb. 1 hete vettem rá magam, hogy elkezdjek egy kisebb kúrát, ami 6 hetes és napi 1x alkalommal 1-2 deci diófa levél teát szükséges hozzá meginni. Eddig betartottam a kúrát, igaz csak egy hete csinalom, de a menstruációmig még 4-5 napom van, de nem fáj a mellem egyáltalán. Lehetséges, hogy a tea már kifejtette a hatását?

2020. ápr. 26. 22:34
 1/1 anonim válasza:

Én nem ismerem ezt a teát de ha az orvos mondta valószínűleg működik. És kiváltja a hatását.

Szerintem csináld végig mert ha befejeznéd lehet visszajönne.

2020. ápr. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!