Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gomba, esetleg valami más?...

Gomba, esetleg valami más? Orvos hiányában. Már elviselhetetlen

Figyelt kérdés
Sárgás,túrós,erős szagú, sok váladék,valamint időnként viszketés a tüneteim. Milyen gyógyszert vegyek rá? Valahol olvastam hogy ha szaga van, akkor bakteriális is.. Szerintetek?
2020. ápr. 27. 13:05
 1/6 anonim válasza:
0%

Próbáld ki a grapefruitmag-olajat. Naponta pár csepp folyadékba keverve.

Illetve, ezt óvatosan, mindenképpen hígítva csináld!!: tampon benedvesítesz, rá 2-3 csepp grapefruitmag-olaj, megint pici víz. Beteszed kb 15 percre a tampont, utána kuka.

2020. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el nőgyógyászhoz. Hívd fel a háziorvosod és mondd el a tüneteket. Ú adni fog egy sürgősségi beutalót (ha kell) és megmondja hol tudnak fogadni. Olyan nincs, hogy nincs orvos, mert mindenkinek van kijelölt helyettese..
2020. ápr. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elvileg az is segít ha egy időre kiiktatod a cukrot az étrendedből.
2020. ápr. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Persze abban az esetben ha tényleg gombáról van szó.
2020. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy valamit összeszedtél, gondold végig az elmúlt egy hetet, szexuálisan voltál e valakivel, ültél e idegen wc-re stb stb.

Az tuti, hogy ez nem normális állapot, mindenképp orvos nézzen meg ezzel, mert ez nem játék, ez sem várhat, mint ahogy sok más betegség sem.

2020. ápr. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Betadine kup, az egész dobozt hasznald el, megszakitas nelkul.
2020. ápr. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!