Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » XXI. KER. -be tartozok de ott...

Judit20 kérdése:

XXI. KER. -be tartozok de ott már ma nincs az sztk-ba nőgyogyászati rendelés át mehetek a XX. Kerületi sztk-ba a nőgyogyászhoz?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 12:45
 1/4 anonim válasza:
Én már csináltam ilyet. Zuglóban lakom, de a XXII. kerületben mentem el az sztk-ba, semmit nem kérdeztek simán fogadtak.
2010. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felhivtam 20.kerületi sztk-t és nem fogathatnak 21. kerületieket! Mennyek be a Dél-Pesti korházba azzt mondták! Na én oda biztossan nem megyek akkor meg várom a holnapot! De köszönöm a válaszodat
2010. júl. 28. 14:45
 3/4 sz12 válasza:
Én is XXI.kerületi vagyok, és a XX.kerbe járok az SZTK-ba nőgyógyászhoz. mondjuk már kb 1,5 éve. Először "bunkók" voltak lent a recepción de aztán felmentem a rendelésre és a dokinak oda kellett adnom egy papírt amit kitöltött h ő kivizsgál. Azóta oda járok.
2011. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sz12 válasza:

mellesleg Magyarországon szabad orvosválasztás van!!!

Így nem értem h miért nem fogadtak?4 a recepción mondták ezt?:O

Am én Dr.Páczai Anitához járok ( [link] ) (itt nem jelzi h rendel a XX.sztkban.)

Hívd fel a mobilján(ott van a telefonszám) és mond el neki, hogy te szeretnél az ő rendelésére menni a XX.kerületi sztk-ba, de ezt és ezt mondták neked.

Kérj tőle időpontot, stb, és kérdezd meg tőle h mit mondjál a recepción.

Biztosan fogadni fog!

(én hozzá járok, tündéri és kedves odafigyelő orvos! )

2011. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!