Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon mi lehet az oka hogy...

Vajon mi lehet az oka hogy késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Valamikor március 10-e körül jött meg utoljára és iszonyúan ideges vagyok mert azóta egyszerűen semmi. Csak hogy tisztázzuk NEM LEHETEK TERHES! Az online oktatás miatt iszonyúan stresszes volt nekem március vége de legfőképpen egész április. Csak dolgozatok és tanulás, másról nem is szóltak a napjaim. Legfőképpen azért aggaszt mert nekem mindig pontos volt maximum 1-2 nap csúszással. Kezdek olyanokon agyalni hogy betegség, vagy valami komoly... Ha valaki tud bármi hasznosat a témával kapcsolatban, nagyon szépen kérem hogy írjon rám.

2020. ápr. 27. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan is, hogy kimaradt 1 hónapig, aztán utána megint visszaállt normálisan

Simán lehet, hogy a stressz miatt nem jött még meg

2020. ápr. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem volt már olyan, hogy 3 hónapig nem jött meg, egy olyan időszak volt ez, amikor nagyon stresszes voltam. Szerintem ne aggódj, szinte biztos, hogy amiatt van, mert stresszes vagy mostanában.


Én is aggasztónak tartottam akkor, hogy 3 hónapig nem jött meg; de nem mentem el orvoshoz, ami nem követendő példa, viszont amint megnyugodtam kicsit és rendeződtek a dolgok az életemben, újra megjött és helyreállt :)


22/L

2020. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2020. ápr. 28. 00:06
 4/4 anonim válasza:
próbálj kicsit többet pihenni, pl egy órával előbb feküdj le, vagy délután, ez nagyon sokat segít! Ha nem fáj semmid, nem ajánlom a dokit emiatt az egész miatt. :)
2020. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!