Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hete menstruálok, mitől lehet?

2 hete menstruálok, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban az első 3 nap szinte csak víz távozott (kelyhet használok annak a fele telik be). Majd utána jött 3 erősebb nap véröggel, majd pár nap nagyon enyhe. Mostani alkalommal kb 5 nap volt ahol kevés folyék távozott és picit volt piros, majd pár nap amikor épphogy a kehely fele telt csak meg vérrel egész nap. Majd 2 nap semmi utána hírtelen hatalmas mennyiségű vérrög (kb egy maréknyi) és aznap erős vérzés, másnap semmi, utána megint vérrög amit egy közepes mennyiségű egész napos vérzés követ, majd tegnap semmi, ma meg megint vérrög vérzéssel. 12-én kezdődött a pecsételés. Túlsúlyos vagyok, de sétával és egészséges csökkentett kalóriamennyiséggel nem drasztikusan, de fogyok. Viszont a menstruációm egyre furcsább lesz hónapról hónapra.

Pár hónapja voltam háziorvosnál aki azt mondta, hogy fogamzásgátlót tudna adni, de mivel babát tervezünk az így nem opció. Egyébként mivel menstruálok, így ovulálok is, így nincs baj.



2020. ápr. 28. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Menj orvoshoz. Se a viz, se az ilyen hosszú mensi nem normális. De az se, hogy fél napig bent van a kehely.

A gyógyszert ne csak a babatervezés miatt ne szedd. Ki kell deríteni az okát, nem elfedni a gyógyszerrel.

2020. ápr. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
Vérrög alatt gondolom a levált méhnyálkahártyát érted.
2020. máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!