Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fájnak a petefészkeim...

Miért fájnak a petefészkeim peteérés közben? Eddig nem fájt soha.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az,hogy 11 évesen jött meg először a mensim.

Most vagyok 17 éves.

Eddig soha nem fájt se a peteérés,se a menstruáció.

Ebben a hónapban amikor megjött az első napon nagyon fájt,de gyógyszert nem vettem be.

Most lehet/van a peteérésem vége és tegnap este a petefészkeim és a derekam fájt.

Csak úgy múlt el,hogy elmentem meleg vízbe zuhanyozni.

Ma délután is azt a fájdalmat éreztem amit tegnap este.

Kiemelném mégegyszer,hogy SOHA nem fájt eddig egyikse.

Aggódók egy kicsit,hogy valami probléma lehet:(

Ti mit gondoltok?

Előre is köszönöm,ha szántok az elolvasásra és a válaszolásra időt!



2020. ápr. 30. 23:06
 1/8 A kérdező kommentje:

+Ha nincs ott egy takaró vagy nem éri meleg,akkor elkezd szépen lassan fájdogálni.

+Amikor vége felé vagyok a pisilésnek,akkor kellemetlen érzést érzek a petefészkeimnél.

Nagyon félős vagyok,meg vagyok ijedve most is,hogy lehet,hogy valami komolyabb probléma lehet a háttérbe:(

2020. máj. 1. 04:49
 2/8 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy felfáztam?

De nincs sürgető vizelési ingerem.

+Ha megfordulok,akkor érzem,hogy a petefészkem előtt és a petefészkem fáj,most például a jobb.

2020. máj. 1. 05:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt feletsd el, hogy ami nem volt sosem lesz. Sokszor változhat a ciklusod. Semmi extrémet nem tapasztalsz ezekkel a tünetekkel.
2020. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

10:32-es!

Tehát peteérésnél fájhat a petefészek?

Szerintem,azért elmegyek dokihoz,hogy megnyugtasson!:)

Nagyon szépen köszönöm a válaszod💕

2020. máj. 1. 12:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt régen előfordult, nem rendszeresen de volt.

Természetesen a dokihoz majd ha javul a jelenlegi helyzet mindenképp menj el de addig is ne olvasgass össze vissza, mert a neten mindent írnak.

Ha esetleg már élsz nemi életet nem vagy már szűz akkor mindenképp érdemes elmenni a dokihoz évente minimum, de ezt gondolom tudod.

Ne aggódj minden rendben lesz, gondolj arra az egészséged miatt és a biztonság kedvéért elmész egy dokihoz és így legalább megnyugodsz.


Minden jót neked!

2020. máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


21 éves vagyok és egészen 20 éves koromig én sem éreztem soha az ovum. Kicsit sem. Vannak akik később kezdik el megérezni. Ja és én ráadásul mindig csak ugyanazt az oldalamat érzem, több napon át. Mikor először volt én is megijedtem, de ez normális.

2020. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a válaszát,de voltam orvosnál és semmi köze nem volt a petefészkeimhez,egyáltalán nem volt nagy baj,már teljesen rendben vagyok!

Köszi mégegyszer!:)

2020. máj. 21. 00:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Szuper akkor semmi gond (:

Mi okozta egyébként?

2020. máj. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!