Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A rutascorbin csökkenti a...

A rutascorbin csökkenti a menstruációs vérzés mennyiségét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem! A Rutascorbin "C" vitamin /aszkorbinsav, a neve is erre utal/. Semmi köze a menstruációhoz.
2010. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Rutascorbin Rutozid+ C vitamin az érfalak rugalmasságát növeli.
2010. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy a második írja...

Olyankor adják, hogyha valakinek pl. sokat vérzik az orra. Erősíti az érfalakat.

2010. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22.04, ez teljesen igaz, csak nem sokat ér.
2010. júl. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nekem pedig a nőgyógyászom írta fel erre a célra!

Akkor most mi van?

2010. júl. 29. 20:28
 6/8 Bocipók ***** válasza:
Szerintem semmi nem csökkenti a mennyiséget. A mennyiség genetikai (anyukának, nagymamának milyen erős volt a vérzése)+attól is függ, h valaki már szült-e. Szülés után erősebb lehet, ami később vagy csökken, vagy marad a nagyobb mennyiség. Nagy dózisú vitaminoktól is nőhet a mennyiség. Én pl.kifejezetten terhesvitamint szedtem, amitől megvastagodott a méhfalam és mivel nem estem teherbe a következő hónapban az átlaghoz képest vastagabb méhnyálkahártyám vált le, ami ilyesztően sok vér volt. Tapasztalatnak jó volt, tényleg hatásosak azek a vitaminok,jobban fejlődnek a babák. Bocs, h eltértem egy kicsit a tárgytól, szóval a vér mennyiségének csökkentési lehetőségéről még nem hallottam, kivételek a fogamzásgátló tabletták.
2010. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Van természetes mód, hogy csökkenjen, de nem kellemes módszer. :)


Sok-sok citromot kell enned. A citrom összehúzza az ereket.

Jó arra is, hogy pár nappal késleltesd, h ne 28 napra jöjjön meg.

2010. nov. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2014. aug. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!