Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyem? SOS

A hüvelyem? SOS

Figyelt kérdés

A hüvely szabakut és idült gyulladás.


Voltam vele dokinál már 3x.

Mint 3x kuppot kaptam külömbözőt.

Talan 1x 2x előfordult hogy most az utobbinál, ki hagytam, mert pl..elalludtam.


Miért nem akar elmullni?

Esetleg a síkositó okozhatja?

Intim mosot használok + hüvelyöblítőt is.

Szex elött mindig kézmosás, szóval a higénia az 99,9%

Ìgy nem értem miért nem mullik el ☹



2020. máj. 10. 10:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ahogy a fogorvosok közül sem felel meg mindenkinek ugyanaz, így a magán nőgyógyászoknál sem. Ezért megy mindenki olyanhoz aki számára szimpatikus. Telefonban úgyis elmondod nekik hogy mi a bajod, milyen gyógyszereket kaptál eddig, így látni fogod hogy NEKED ki a szimpatikus és ki nem.
2020. máj. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Kedves kérdező.

Mielőtt oltasz valakit, akkor előtte használd az eszed. Egyértelmű, hogy nem fog mindenkinek ugyanaz az orvos bejönni, ahogy akihez te jársz az neked nem ér semmit, másnak viszont lehet jó tapasztalata vele. Saját magadnak válaszd ki a neked megfelelőt, mert azért egy nőgyógyász csak az intim területen matat.

Hely megadása nélkül nehéz lesz ajánlani.

A kérdésed és a válaszaid miatt én is azt gondolom, hogy több sebből vérzik ez a sztori. Szóval én is hajlok a kamu kérdés kategóriára.

2020. máj. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Budapest.

De Budapest környéke is tökéletes.

2020. máj. 10. 13:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi az a szabakut? Szex előtt és után tusolni is érdemes lenne mindkét félnek, de még akkor sem lenne 99,9% a higiénia, az a domestos + wc párosnál is csak marketingfogás. Foglaljorvost.hu-n sok vélemény van nőgyógyászokról + időpontot is tudsz intézni, én ott keresnék a helyedben.
2020. máj. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14. köszönöm szépen.
2020. máj. 11. 08:26
 16/16 anonim válasza:

Ne használj öblögetőt/intimmosakodót! Felborítja a pH értéked akármennyire is higénikusnak tűnik. Illatszer mentes sima szappant használj tisztálkodáshoz, és még abból is elég annyi, amennyi odafolyik zuhanyzáskor, ne rakd közvetlenül oda. A hüvely öntisztító, és ha nagyon belepiszkálunk gyulladhat, nekem emiatt alakult ki visszatérő gyulladásom.


Nekem a Betadine kúp bevállt gyulladásra, de ezután feltétlenül használj hüvelyflóra visszaállítót! Sokan ezt hagyják el és csodálkoznak hogy visszatér a gyulladás.

2020. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!