Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rátok is rátok tör az ehetnék...

Rátok is rátok tör az ehetnék (kb falásroham) menstruáció előtt/alatt? Hogyan védhető ki?

Figyelt kérdés

Sportolok, bár nem viszem túlzásba (heti 3 alkalom), valamint arra is igyekszem odafigyelni, hogy mit/mennyit eszem (persze ez sem tökéletes, de haladok). Azonban mikor jönnek a piros napok, egyszerűen kb. falásrohamaim vannak. Rengeteg kenyér, ha van itthon csoki, akkor már nem sokáig lesz, mogyorókrém, lekvár... kész vagyok ettől, utálom!

Azon is gondolkoztam, hogy étvágycsökkentőt veszek...


Kérlek, a "MINDEN FEJBEN DŐL EL" "ÖNKONTROLL" és stb jóságokat most hagyjuk. Ez nem unalomból történő falás (aki esetleg nem tudná, miről beszélek)...

Köszönöm!



#menstruáció #éhség #falás #csillapíthatatlan éhség
2020. máj. 11. 17:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vettem nagy doboz tiktakot. Ha rám tör a roham, bedobok egyszerre hatot, és elszopogatom. Nekem bejött.
2020. máj. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hektoliter Nahjo az nem de rengeteg vizet iszom,kis időre eltelít.

Meg nem tartok itthon nasikat így nem annyira csabulok el.

2020. máj. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En falok. Szinte rosszul vagyok, nem tudok aludni tole, ugyhogy eszem. De nem veszes dolgokat. Sajt, soskeksz, oliva, vagy uborka, de valami izkombinacio, meg sajtok a lenyeg. Szemely szerint nem hizok, es kaloriaban nem veszelyes, csak ejszakai huto nyitogatas, es fogat kell ujra mosni.

En a viztol, tictactol meg ehesebb lennek, hanyingerem lenne, szoval en falok.

2020. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ejszaka most mar nagyon igyekszem odafigyelni, hogyha ennek, akkor inkabb megyek aludni.

Lehet csak en dramazom tul, nem tudom. Glutenerzekeny vagyok, igy (szerencsere) nem tudok pl. a kekszhez nyulni, mentes muzliszeletet (ha van) szoktsm enni. Bar ha rajtam mulna tele lenne a kqmra csokival, de hala isten edesanyam vasarol.

Inni iszok eleget, 2 liter boven megvan es valoban eltelit jobban, mintha keveset innek, de ez ilyenkor kb. mint a csalancsipes. Nem tudod abbahagyni a vakarozast.

Amúgy (nagy) valtozast en sem szoktam eszlelni, talan csipon, bar az 1-2 nap edzessel lemegy, szoval az szerintem csak viz.

2020. máj. 11. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sokat inni, pl. teát (cukor nélkül), az eltelít és nem kívánod majd annyira.
2020. máj. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, legközelebb úgy lesz! :)
2020. máj. 12. 21:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!