Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak ha nincs nálam...

Mit csináljak ha nincs nálam betét és szerintem meg fog jönni?

Figyelt kérdés

Barátomnal alszom már 3 napja. Úgy volt hogy ma már otthon alszok de azt akarta a barátom hogy maradjak még. Most már nem tudok venni mert nincs nyitva bolt. Ami nyitva van az meg innen kb fel óra.

Érzem hogy kezd fájni a hasam már úgy félek mit csináljak?



2020. máj. 12. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél be egy összehajtogatott WC papírt
2020. máj. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%
vatta, zokni, mosogatószivacs, plüss állatka,
2020. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
kérj betétet az anyukájától
2020. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az anyukaja nincs itthon 😣
2020. máj. 12. 21:56
 5/11 Jésua ben Joszéf válasza:
98%
Az elöző válasza helyes, kérj az anyjától, vagy ha van akkor lánytestvér és hasonló. Ha nincs, vagy nem szülöknél lakik már, akkor meg irány a bolt fél óra ide vagy oda...
2020. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jésua ben Joszéf válasza:
100%

Nincs otthon az anyja? Akkor kérd meg a párod, hogy ha tudja hol vannak a tisztasági szerek akkor adjon egyet és majd elmondod az anyjának a helyzetet. Történt ilyen már mással is...

Igaz, hogy lehetne használni wc papírt meg ilyeneket, de nem hinném, hogy olyan jó nedvszívók lennének és "zárnának", hogy ne szivárogjon...bár a semminél az is jobb...

2020. máj. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is kerj az anyukajatol, meg fogja erteni.
2020. máj. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
100%
Barátod csak tudja hogy hol vannak náluk az ilyesmik, már ha az anyukája nem dugdossa előle. Kérd meg, hogy keressen neked egyet.
2020. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Nembiztos, hogy az anyukának van. Lehet abba a korban vam hogy mar nem menstruál. Vagy én pl csak akkor veszek betétet ha megvan már.

Mi anyukámmal sose taroltuk az ilyesmit a wcbe, mindig a szekrénybe volt, és nem örülnék ha a szekényemben turkálna valaki. Nem ismerem a te menstruációdat, de nekem mielőtt megjön, azelőtt 3 napig érzem a görcsöt

2020. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%

"Lehet abba a korban vam hogy mar nem menstruál." attol meg lehet neki maradek betet valahol.

"én pl csak akkor veszek betétet ha megvan már." az mondjuk szerintem butasag, ha hirtelen kene, nincs (pl hormonjaid megorulnek es par nappal elobb jon meg, te meg ott allsz vasarnap este betet nelkul)

"Mi anyukámmal sose taroltuk az ilyesmit a wcbe, mindig a szekrénybe volt" ??? te a szobadban cserelsz betetet?

2020. máj. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!