Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rendszeresen visszatérő...

Rendszeresen visszatérő felfázás (?), valakinek van ebben tapasztalata?

Figyelt kérdés
A problémáim 3 éve kezdődtek, miután először voltam fiúval. Azelőtt a ciklusom tűpontos volt, mindig pontosan 28 napra jött meg. Azóta soha nem jön meg időben, mindig késik vagy előbb jön meg pár nappal. 21-34. napig minden volt. Tudom, van olyan, akinek hónapokat késik. A másik problémám, ami a kellemetlenebb része, hogy azóta szinte havonta küzdök tipikusan felfázás jellegű tünetekkel,több héten keresztül.Illetve két alkalommal is megállapította az orvos, hogy candyda fertőzésem van, amit sikerült elmulasztani. Azelőtt soha nem volt ezzel problémám, de sokkal érzékenyebb vagyok ott lent. A 3. pedig, többször is voltam nőgyógyásznál azzal a panasszal, hogy fáj, tényleg alig tudtam járni, vagy akár hosszabb ideig mozogni, annyira. De mégis, amikor megvizsgáltak, nem találtak semmit. Voltak valakinek hasonló problémái, hogy évekig kellett ezekkel küzdenie?

2020. máj. 15. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a visszatérő fertőzéseket méhszájseb okozta, azt lefagyasztották és elmúlt ez a problémám. A visszatérő felfázást is minimálisra enyhítette, de nagyon sokat segített nekem a d-mannose + rowatinex kombó. D-mannose-t mindennap iszom, rowatinex meg kúraszerűen.
2020. máj. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt és mint kiderült a felfazas szeru tünetek is ettől voltak, rengeteg orvosnál jartam kezeltek mindig gombara és bakteriumra is majd egy idő után azt mondtak semmit nem láttak, pedig nem gyenge panaszaim voltak...egy év után elmentem h márpedig csináljanak STD szűrést és hpv tesztet, habár előtte a doki 10x elmondta h felesleges és pénzkidobás, mondtam h nem érdekel csinálja meg. Hat k*rvara igazam lett mert volt vmi ritkább bakterium amire egyik addig kapott kezelés se volt jo....10 napig szedtem azóta semmi bajom, pedig előtte egy évig havonta jartam dokikhoz olyan szinten élhetetlen volt az állapot....
2020. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja és nekem is első alkalom után volt és a menstruaciom is borult tőle pedig előtte tű pontos volt...
2020. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!