Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A koronavírus miatt nem...

A koronavírus miatt nem tudtam elmenni rákszűrésre, viszont fogamzásgátlót szedek. Mennyire gond ha csak nyáron megyek vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Minden évben márciusban szoktam menni rákszűrésre, viszont pont akkor jött a vírus, bezártak a rendelők. A fogamzásgátlót szedtem ugye tovább. Nem is tudom, van-e már a magánorvosom, viszont nemsokára be kéne mennem receptért. Ha csak nyáron csináltatok rákszűrést az mennyire nagy baj? Rengetegen járnak ehhez az orvoshoz, máskor is alig van időpont, ha meg újra nyitnak, ki tudja mikor lesz szabad hely. Kiadják így a receptet?

Bár más sem tudott menni vizsgálatokra az elmúlt időszakban, ez nyilvánvaló.



2020. máj. 16. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Abból a pár hónapból nem lesz gond. 🙂
2020. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő csúszásból semmi gond nem lesz, hogy most egy-két hónappal kesőbb mész,egyrészt. Másrészt meg már lehet orvoshoz menni. Hívd fel az orvosod, hogy rendel -e már.
2020. máj. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót. nem írnak e-receptre?
2020. máj. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem az e-recept volt a kérdésem, hanem, hogy több mint egy éve voltam rákszűrésen, és vajon így kapok-e receptet.
2020. máj. 20. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze.


Ebből semmi gond.

2020. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!