Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a fehér valami a...

Mi lehet ez a fehér valami a húgycsövemnél?

Figyelt kérdés

Észre vettem hogy a húgycsövembe valami fehér valamik vannak ha szét húzom,pisiléskor nem fáj és nem is ég sem csíp,néha szokott viszketni de nem annyira és nem mindig. A hüvelyemmel semmi baj nincs csak ott a húgycsövemnél. Mi lehet ez? Avonos intim lemosót használok,és natirella tisztasági betétet is mindig használok.

Arra is gondoltam már h wc-papir darabok lenénnek vagy én nem tudom..kinek volt már ilyen problémája?


2020. máj. 16. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos gomba lesz. :/
2020. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gomba. Foglalkozz vele, mert magától nem múlik el.
2020. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiegészítve az előző választ: ugyanez van velem is. Fehér, fonalszerű valamik, olyan, mint a papírzsepi darabok mosás után, csak ezek nedvesek, puhák. A hüvelyemnél nekem sem okoz panaszt, csak ahogy mondod, fentebb. Valamikor március végén vettem észre, azóta mérséklődött a problémám. De nem merek vény nélküli holmikat használni ott, nehogy még nagyobb bajt csináljak. De a nőgyógyász nem fogad. Szerencsére nem viszket, nem büdös, semmi vészes :D de azért csak idegesíti az ember lányát...
2020. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen..akkor te nem is vettél rá semmit?
2020. máj. 16. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem, el akarok menni előtte dokihoz. Sajnos nincs annyi pénzem, hogy találomra vegyek valamit ellene, ami aztán lehet, hogy nem is hatásos.

Meg a probléma is mérséklődött. Mondjuk az étkezésemen is változtattam, kevesebb cukros-lisztes ételt eszem, ez nem kedvez a gombáknak.

2020. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. máj. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!