Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kinek mi a tapasztalata a...

Phon0217 kérdése:

Kinek mi a tapasztalata a Yadine fogamzásgátlóról? Én elkezdtem szedni, de iszonyat fejfájásaim voltak tőle és nagyon rosszul voltam.

Figyelt kérdés

2020. máj. 16. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként ha valaki ezt használja, én eladnám 2 bontatlan levelem.
2020. máj. 16. 17:28
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj vele egy kicsit és ha nem javul, irass fel másikat. Felesleges mást kérdezni mert mindenkinek más a megfelelő.
2020. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha mellékhatás van, abba kell hagyni és visszamenni a kezelőorvoshoz. Neten receptes gyógyszert árulni nem túl szerencsés dolog.
2020. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Yadinet szedtem es minden nap epilalnom kellett az arcomon a suru szort. Amiota abbahagytam mostmar csak heti 2-szor kell epilalnom,h ne ugy nezzek ki,mint a yeti. Savhanyasaim voltak meg minden felevben koromgombam meg huvelygombam havonta. A savhanyasoktol az osszes fogam elromlott es kb egy milliot koltottem atomesekre.


Soha tobbet nem szedek semmilyen fogamzasgatlot. Tonretwtte az eletem. Azota csak gumival szexelek. Ha ez nem tetszene a baratomnak,inkabb szakitanek.


Amikor szedtem,semmibevett az aktualis baratom,hiaba voltam huseges. Nem hitte el. Evekig tarto kapcsolataim voltak.


N/37

2020. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!