Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt esetleg valaki hasonlóan?...

Járt esetleg valaki hasonlóan? Esetleg valami ötlet?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hete késik a menstruációm, 49. napon vagyok. Vannak menstruációra utaló jelek, mellfeszülés, nem erősen, de görcsöl a hasam. Terhesség szerintem nem lehetséges, csináltam tesztet és negatív lett.

A nőgyógyászom 1 hét múlva tud fogadni.

Esetleg van valakinek valami ötlete, mitől lehetséges ez?

A válaszokat előre is köszönöm.



2020. máj. 30. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:

Igyal egy pohar voros bort! :)

Mennyi tesztet csinaltal? Nem vagy felfazva? En pl.ha antibiotikumot szedek siman kimarad a menstruaciom..

2020. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nagyjából 20 millió dolog miatt, szerintem ne stresszelj rá

nekem volt, hogy kimaradt 1 hónap, volt, hogy egy hónapban 2x is megjött, volt, hogy késett 2-3 hetet, de sosem volt semmi bajom

barátnőimnek is volt ilyen, amit te írsz, hogy megvoltak a jelek, de aztán nem jött meg nekik, de ott sem volt baj

persze terhesség az lehet, mondjuk nem hiszem

2020. máj. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ittam bort :) sajnos az se segített. Egy tesztet csináltam, viszont akkor már több mint egy hete késett, szóval szerintem ki kellett volna mutatnia. Felfázva nem vagyok. :)

Köszönöm a gyors választ.

2020. máj. 30. 21:29
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nekem is eléggé rendszertelen a menstruációm. Viszont az utóbbi időben 31-32 napra megjött.

A terhességet én se tartom valószínűnek.

Köszönöm a választ. :)

2020. máj. 30. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ra, nem vagyunk gepek, hogy oramu pontossaggal mukodjunk. Minden rendben van!
2020. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Stressz nem ért? Nekem epp most késett eleg sokat 50 nap+. Vizsgaidőszak előtt..nálam a stressz nagyon durván beleszól. Nekem is eddig szinte napra órára pontos volt, de tavaly is erdekes vizsaidőszak előtt volt ez a nagyobb csúszás.

Annó voltam vele orvosnál akkor nem találtak semmit most nem mentem/megyek.

Utolag megjött megvárom a következő hónapot hogy folytatódik e ha igen elmegyek.

De ahogy mondják a legkisebb dolog is befolyásol, fogyás, hízás, új gyógyszer, sport, stressz, vitamin, antibiotikum, betegség (barmilyen akar a nátha is).

2020. máj. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazság szerint régebben nagyon stresszes voltam, most kifejezetten nyugodt életet élek. Csak zavar, hogy óránként rohanok mosdóba, mert görcsölök.
2020. máj. 30. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:

A hormonmukodesed valami befolyasolta. Artalmatlan lehet.

Nekem evtizedekig rendszertelen volt. ( Csak egy eve jon meg pont 28 napra, mikor kortarsaimnak mar elmarad...)

2020. máj. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem évekig rendszertelen volt a menstruációm, sokszor 50+ naposak voltak a ciklusaim. Policisztás ovárium szindrómám van egyébként.

Az utóbbi években állt be kb. 27-30 napos ciklusokra, kb. 22 éves korom után.

Szerintem hamarosan meg fog jönni a menstruációd, főleg, ha már érzed a jeleit. A stressz is okozhatja a késést.

2020. máj. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!