Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Micovag és Vagilact - meddig...

Micovag és Vagilact - meddig kell használni?

Figyelt kérdés

Mindkettőből 10 darabosat adtak. A Micovagból 3-at használtam el, mert már 1 után is egyből éreztem, hogy enyhültek a tüneteim, és a 3.-nál már konkrétan csak a tablettát éreztem "kifelé jönni", mást nem. És ehhez nem is írta a leírás, hogy hány darabot kéne használni, csak azt hogy naponta.

A másik elvileg kiegészítő, ahhoz már írta a papír, hogy 5 napig kell adagolni. Az probléma, hogy a Micovagból nem használtam el 5-öt, és ma már a kiegészítőt helyeztem fel? Gondolom "keverni" nem lehet őket. Elég lehet a kezelés, ha a Vagilactot akkor végigszedem 5 napig?



2020. jún. 3. 16:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Micovag-ot végig kellett volna szedned, függetlenül attól, hogy enyhültek/elmúltak a tünetek.

Most már mindegy, akkor legalább a Vagilact-ot szedd végig.

2020. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!