Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit lehetne ezzel kezdeni?

Mit lehetne ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés

1 éve szültem eddig ilyen nem volt. 3 napja jött meg és annyira fáj a derekam, hogy nem tudok rendesen mozogni. Lehajolni vagy leülni is iszonyatos fájdalommal jár.

(Utoljára akkor fájt így a derekam mikor szültem) Mitől lehet ez? A mensitől vagy más miatt?Mit lehetne ezzel kezdeni valami házi praktika? Jó lenne ha elmúlna vagy legalább gyengülne a fájdalom mert az egyévesem nincs igazán tekintettel erre... Legalább hétfőig amíg orvoshoz nem jutok.

Köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 30. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem simán becsípődött egy ideg a derekadban a babód emelgetése közben.Sajnos tapasztalat :(Ha a mensivel függne össze,előtte fájna nagyon mielőtt megjön,utána már múlóban lenne.Ha van Flector otthon,kenegesd addig is,amíg dokihoz jutsz.
2010. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!