Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy terhes vagyok?...

Lehet hogy terhes vagyok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szoktam néha masztizni, és ceruzával is szoktam, meg ujjazni is, és félek hogy terhes lettem, szűz vagyok tehát fiúval nem érintkeztem még nemileg, barátom se volt még soha. Viszont valamelyik nap volt hőemelkedésem, nagyobb lett a hasam, és most hányingerem is volt. Még a menstruációmban bízhatok csak. Szerintetek?

2020. jún. 4. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
92%
Ez a szűzen terhebe esés dolog egyszer jött be valakinek kb. 2020 éve, de azóta senkinek. Annak az esélye, hogy terhes vagy 0%.
2020. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
59%
Hát ez nagyon jó :))))) .. szerintem ez egy komolytalan kérdés, de legalább vicces:)))..
2020. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
70%

Remélem hogy csak unatkozol és azért találsz ki ilyen kérdéseket.

Egyébként meg ha figyeltél volna bioszon akkor tudnád hogy teljesen lehetetlen az, amit most kitaláltál. 😒

Lehetetlen hogy terhes legyél ha nem volt fiú és sperma érintve az ügyben, eleve attól se lehetnél terhes ha a fiú csak ráverné kívülről a nemi szervedre. Mások hónapokig próbálkoznak te meg terhes lettél egy ceruzától gratulálok eredeti ötlet. Mit gondolsz milyen gyerek lesz ebból félig ember félig ceruza?

2020. jún. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

13 nem kitalált és figyelek bioszon nyugi és azt is tudom hogy lehetetlen amit "kitaláltam"

Mindent tudok hogy hogy lehetek terhes meg minden, egyszerűen csak beijedtem mert fiatal vagyok és egyáltalán nem szeretnék gyereket. És nem vagyok kisgyerek hogy azt higgyem hogy félig ember félig ceruza lesz.

2020. jún. 5. 11:29
 15/19 anonim ***** válasza:
60%
Akkor mégis mi a fenét gondoltál komolyan? Az aki tisztában van a biológiával nem talál ki ilyet
2020. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
38%

Házi terheségi teszt

tehát a reggeli első vizeletet fel kell fogni egy tiszta pohárba, majd egy másik tiszta pohárba egy kevés fogkrémet kell tenni. A fanatikusok szerint fontos, hogy a fogkrémes pohár fehér legyen, különben nem tudod megállapítani, hogy kismama vagy-e.

A fogkrémhez azt egy kevés vizeletet és keverd jól össze. Majd hagyd állni. 3-5 perc múlva ha habzani kezd vagy kékes árnyalatúvá válik, akkor kisbabát vársz.

Tény, hogy ez a módszer is csak a mensi időpontjának közelében hatásos, hiszen a vizeletben akkor jelenik meg kellő mennyiségű HCG terhesség esetén

2020. jún. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
15 Hányszor mondjam el hogy tisztában vagyok a biológiával?
2020. jún. 5. 16:22
 18/19 anonim ***** válasza:
60%
Akkor meg ne találj már ki ekkora hülyeséget
2020. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Ez hülyeség. Biztos megpuffadt a hasad. A cerkának nincs spermája ami megtermékenyítene.
2020. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!