Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nőgyógyászt ajánlani?...

Tudnátok nőgyógyászt ajánlani? Vagy ebben az esetben a háziorvos is elég?

Figyelt kérdés

Szedtem fogamzásgátlót pár évig viszont most hagytam 3 hónap szünetet (azt hallottam hogy néha érdemes). Viszont újra szeretném kezdeni. Ha eddig a háziorvosom írta a tablettát (mindig vittem neki évente a leletet a nőgyógyásztól, hogy szedhetem) akkor felírhatja ő újra vagy el kell mennem dokihoz?

Ha doki, akkor tudnátok ajánlani Budapesten(vagy Tata, Tatabánya környékén) nőgyógyászt aki jó áron dolgozik?

Vagy az is opció, ha keresek egy magán orvost aki felírja a tablettát újra vizsgálat nélkül (ha viszem neki a leleteimet)? Mert alapvetően nem lenne most esedékes még az éves rákszűrés.



2020. jún. 7. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha eddig is felírta, akkor most is fel fogja, ő nem tudja, hogy 3 hónap szünetet tartottál.
2020. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Felírja.

Nem kell szünetet tartani, ha csak nem terhesség a cél.

2020. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!