Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normalis hogy szuz vagyok...

Az normalis hogy szuz vagyok de 2 ujjam ( 8cm) is teljesen befer? Lehet mar nem epp a szuzhartyam?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szűzhártya rugalmas, nem is egybefüggő, lehet, hogy csak a hüvelyed peremén van, vagy már nincs meg, pld. sporttolástól.
2020. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2 dolog kevésbé sem kötődik egymáshoz.
2020. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is befér,meg még több száz embernek a világon... normális dolog,nem kell fentakadni rajta.
2020. jún. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De akkor miert fog verezni amikor elveszitem?
2020. jún. 7. 19:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy vérezni fog. Nekem se vérzett egyáltalán.
2020. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakoznék az előzőhöz, nekem sem vérzett.
2020. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. A szűrhártya rugalmas és kitágul. Nincs kőbe vésve, hogy vérezzen majd.
2020. jún. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos hogy vérezni fog. Nekem sem vérzett kicsit sem.
2020. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A szűzhártyát úgy lehet elképzelni talán, mint egy tojásban a meszes héj és amit megeszel - aközötti részt. Ez egy nagyon vékony rugalmas hártya amit ujjal semmiképpen sem tudsz elszakítani. Általában nem is érsz bele annyira, hogy érezhesd.. A vérzés pedig nem mindenkinél jelentkezik, viszont ha előfordulna nem kell megijedni, nem olyan lesz, mint például egy menzesznél. Annál kevesebb lesz, és nem is fáj nagyon. (Bár ezutóbbi mindenkinél más...)
2020. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!