Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők/lányok ti hogy oldjátok...

Nők/lányok ti hogy oldjátok meg, hogy ne legyen büdös a vaginátok szexnél ha nem közvetlen fürdés után csináljátok?

Figyelt kérdés
Ha például egy buliban szexeltek, ahol nyilván izzadtok is előtte stb. és rendszeres ápolás ellenére is van jellegzetes szag azért odalenn, ti ilyenkor mit csináltok? esetleg valami tanács, praktika hogy ne legyen szaga? rendszeresen fürdök napi 1-2min. illetve használok intim mosót is, ezzel nincs probléma

2020. jún. 9. 01:24
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyreszt nem szexelek buliban, masreszt semmit, leszarom. A baratomat sem erdekli, ugyanugy van barmi, nem zavarja. (Minden nap zuhanyzok, nyilvan sosem otvar budos, de a sima punciszag, ami szamomra budos, az a ferfiakat nem zavarja.)
2020. jún. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

En ket mosdas kozt nem leszek budos. Kakilas utan feneket mosnek. Es ha nem erzem magam frissnek, mert pisiltem tobbszor plane alkoholt, egyreszt torlokendo taskaban elfer, masreszt oralis szexet en nem hagynam.

Szerencsere alkalmi szex is nalam ugy van, hogy megbeszelem, es elotte tisztalkodom. Max egy ora, ketto eltelik es nem lesz semmi szag.

2020. jún. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
Az #1 jól írja. A sima punciszag nem zavaró,sőt! :D
2020. jún. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Buliban nem szoktam szexelni, abból már kinőttem, de a rendesen mosott, ápolt punci szaga nem zavaró akkor se, ha épp nincs frissen mosva. Azt inkább csak mi tartjuk kellemetlennek. Az én párom se zavarja, ha mondjuk nem tudok előtte lezuhanyozni.
2020. jún. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Intim törlőkendő. Voila a megoldás :)
2020. jún. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Akárcsak az előttem szólók : Intim törlőkendő
2020. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Férfiként én is azt mondom, hogy a sima punciszag nem zavaró, még orális szex esetén sem. (én pl szívesen csinálom, talán egyszer ha volt olyan amikor kellemetlennek éreztem a szagot.)
2020. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hat azert mikor jol beizzad az ember a munkaban a gatyajaba 8 ora alatt, az nem feltetlenul csak sima pnciszag, hanem izzadtsag. Ugyanugy parom is beizzad, neki sem kellemes a fszszaga olyankor. Ilyenkor max intim torlokendo, ha nincs lehetoseg zuhanyra.
2020. jún. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Ha leizzadtam, semmiképp sem szexelnék úgy, hogy nem tudom megmosni. A normál (tehát nem fertőzött, izzadt stb) punciszag meg a pasik számára általában tényleg nem zavaró, pedig emiatt én is aggódtam, én rosszul vagyok a sajátomtól.
2020. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egészséges punciszag tényleg nem büdös. Mindazonáltal találkoztam olyannal, ami mellett komoly kétségeim támadtak, hogy egyáltalán eláll-e estig?
2020. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!