Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nem védekeztünk a párommal...

Ha nem védekeztünk a párommal .3x egymás után. és rá egy hétre pedig megjött akkor mi lehet? Mert a 2 hétre jött meg. Nem pedig szokásosan.

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem védekeztetek, akkor teherbe eshettél...a többi hadoválásod meg nem értem, vegyél egy terhességi tesztet és tanulj meg fogalmazni
2010. júl. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én sem nagyon értem amit írtál csak azt vettem ki belőle, h nem védekeztetek! Akkor van esély a babára én a helyedben együttlét után 14 nappal elvégeznék egy tesztet, h tutira megnyugodjak! Egyébként ti most a szerencsére játszotok v mi? mert 3* egymás után már nem lehet azt mondani, h csak egyszer történt, mert az megesik na de háromszor! Ha nem akarsz gyereket védekezz!
2010. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aktus után 2 héttel terhesteszt.


Legközelebb meg több ész. Abortuszt akarsz, amikor mindenki számára elérhető és megfizethető a fogamzásgátlás?

2010. júl. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!