Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esely ra, hogy a pajzsmiri...

Van esely ra, hogy a pajzsmirigyem a ludas?

Figyelt kérdés

Autoimmun pajzsmirigy gyulladasom van. Egyetlen zavaro tunetem van, megpedig a szorongas, a panik. Minden dologra kepes vagyok rapanikolni, foleg ha eppen szorongos allapotomban vagyok. Menstruacio kozeledtevel rosszabb, olyankor a nap nagyobb reszeben erzem a feszultseget, mintha menten bepanikolnek, ez akkor elmulik, ha hazaerek a munkahelyrol. Ez hullamzo, szorongok, elmulik, aztan megint eszembe jut igy megint rosszabbul vagyok, es ez igy egesz nap hullamzik. Eg a karom, a labam, mintha folyamatosan nyujtozkodnek, meg a labamon levo cipo, vagy az asztalon levo telefon latvanya is erositi a rosszulletet, minden nehezemre esik, hozzaszolni valakihez, felallni a helyemrol. Szivem szerint ilyenkor csak hazamennek aludni. A rosszulletes fazis maximum 20-30 percig tart, ahogy megfigyeltem. Ugy igazan delelott rossz, de lehet azert, mert akkor lassan telik az ido, kevesebb dolgom van. Altalaban otthon semmi bajom nincs. A TSH-m 1,48, a T3 es T4 hormonok a referenciatartomanyon belul vannak, kozepen. Az endokrinologusom szerint nem a pajzsmirigyem a ludas. Erdemes kikerni egy masik endokrinologus velemenyet?

23/L


2020. jún. 11. 13:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja es ilyenkor menekuleserzesem van, hogy mindegy hova, de mennem kell, menekulni. Felek, de nem tudom mitol, valoszinu a testi tuneteimtol.
2020. jún. 11. 13:12
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már. Attól rosszul leszel, hogy látsz egy telefont az asztalon? Neked nem endokrinológus kell, hanem egy elmeorvos, vagy két hatalmas pofon, hogy észhez térj! De tudom a tutit: ezután az következik az állapotodban, hogy már dolgozni sem merek elmenni. Tádá, ez volt a cél, büdös a munka, jobb otthon dögleni, aztán hivatkozni egy nem létező betegségre. Hajrá, csak így tovább!
2020. júl. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Dehogynem merek elmenni, ket sulit csinaltam munka mellett, plusz a jogsit.

En is keozelt betegsegnek tartottam, amig nem tapasztaltam meg milyen. Igazabol most is kepzelt betegsegnek tartom, mert ha mem az lenne, akkor ejszaka is felriadnek. Csak az a baj, hogy nehez elvonatkoztatni a dolgoktol, mikor azt erzed, hogy menten elajulsz.

2020. júl. 2. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!