Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van az hogy a bikini...

Gumicukor200 kérdése:

Miért van az hogy a bikini vonalamnál kipattog a bőröm de máshol? Mi tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés
Megfelelően mosakodok de valamiért mikor leborotválom kipattog hiába kenegetem

2020. jún. 11. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is :/

Epilátor?

2020. jún. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ott érzékenyebb a bőr.

Használsz borotvahabot?

2020. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egy ismerősöm egyszer azt ajánlotta hogy orvosi alkohollal kenjem be az adott területet ami ki szokott pattog i, ez elméletileg segít. De őszintén nem mertem ki próbálni.. 😅
2020. jún. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fuh az nagyon csípne, meg kiszáritaná, nem? :o

Én octinpseptet próbáltam, meg kék dobozos niveát, de igy is ki vagyok pattogva

2020. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 De, szerintem igen :/ Azért nem mertem ki próbálni. 😅 De gondolom tudta az illető miről beszél, mert szokta alkalmazni, meg gyógyszerészet /kémia témában nagyon otthon van. De ha valaki ki próbálja, az szóljon hogy mi lett az eredménye :D
2020. jún. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a hajlat a legerzekenyebb. Nekem bevalt, hogy mindig dorzsolo szivaccsal, testradirral vegigmegyek rajta, hogy a szortuszok kinyiljanak, es utana E45 kremet kenek ra. Amugy a krem csak sajat kenyszer szulte otlet, de a radirozas ismerten jo.
2020. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Boglakapi válasza:
#4/#5 en mindig azt csinalom. nekem iszonyat erzekeny a borom, foleg ott lent, es teny, tenyleg csip, de nem veszes sztem, es nekem nagyon durvan kipattogzottam mindig es utaltam es nekem az octonisept is bevalt, de inkabb az alkohol, es en utana beszoktam kenni jo vastagon ilyen balea borotvalkozas utanival es igy nem szarad ki, nem viszket, nem faj.:))
2020. aug. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!