Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik módszer kavarja meg...

Melyik módszer kavarja meg jobban a menstruációs ciklust, és melyik alkalmazásával nagyobb az esélye a nem várt terhességnek?

Figyelt kérdés

Nyaralás előtt két nappal jönne meg a menstruációm, és fogamzásgátlót szedek. (Milligest 3 fázisú, 21 szemes)

Nem tudom mit tegyek: teszem azt, csak 19 szemet szedek be, és így elvileg két nappal korábban megjön, vagy beszedem mindet, nem tartok 7 napos szünetet, hanem az új levelet egyből elkezdem(így elvileg kimarad a menstruáció)?

Köszi a választ!


2010. júl. 31. 16:00
 1/8 A kérdező kommentje:
A biztonságosabb módszer mellett maradnék, mert az óvszert nem kedveljük...
2010. júl. 31. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az újakkal már meg szabad csinálni,hogyha késleltetni szeretnéd,hogy nem tartasz szünetet,akkor nem jön meg,max egy kis vérzésed lesz,de nem fogsz menstruálni. Én inkább ezt ajánlom,és így nem kell védekeznetek mással sem. Persze ezt ne sűrűn csináld,de egyszer meg lehet csinálni. Amint elfogy a mostani levél,már kezd is el szedni a következőt,és akkor nem jön meg.
2010. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt ajánlom, hogy olvasd el a tájékoztatót. Ha nincs benne, akkkor ne szórakozz vele. Vagy kérdezd meg az orvosod.
2010. júl. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok,én orvosom is mondta,hogy ezt meg szabad csinálni,de nem sokszor! Kérdezd meg a nőgyógyászod,ha nekem nem hiszel.
2010. júl. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: De háromfázisúval is?
2010. júl. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 3 fázisút szedtem:)
2010. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azaz igen,azzal is lehet szerintem,ha nekem nem lett tőle bajom,szerintem neki sem lesz:)
2010. júl. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

De aranyosak vagytok, hogy így körbejártátok a témát, ilyen alaposan :)

Interneten is olvastam olyat, hogy egy nőgyógyász válaszolta azt, hogy folytatólagosan szedjem a következő levelet. Valószínűleg így teszek majd-most az egyszer. Köszi!

2010. aug. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!