Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmnek nagyon bejött a...

Puffinlekvár kérdése:

Barátnőmnek nagyon bejött a lombik program, és hatos ikrei lesznek. Neki anyagilag nincsenek problémái, mindene megvan, a párja milliomos,de bennem felvetődött a kérdés,hogy ilyen esetben dupla családtámogatást kapna,vagy csak a 3ra kapja meg?

Figyelt kérdés

2020. jún. 12. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
"az állam smucig" Hozzávág egy családhoz 10 millió forintot, de smucig mert nem ad 20-at? Szerinted mennyit kellene, esetleg vegyen minden hat gyerekes családnak egy budai villát?
2020. jún. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kettőt :3

Nyugdíjasoknak tízezer meg habi tizenharmadik havi. XD

Aranyemberek mint 3PO

2020. jún. 14. 22:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Egy 3 gyerekes család, havi 33000 Ft/gyerek adókedvezményt kap, 10 milliót lakásra, meg még tudja az ég mennyi mindent. De igen, a nyugdíjasok a havi 10 ezerrel meg a 13. havi nyugdíjjal jól megszedik magukat. Főleg amilyen magasak azok a nyugdíjak.
2020. jún. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Kedves tizenhármas!

Most te félreérted,amit írtam,megeshet,hogy az én hibám is!

Arra írtam a tizenkettes kommentet,hogy valaki azt írta, az állam nem smucig.

Ha valaki hat gyermeket megszül, akkor azért járhatna a dupla csok szerintem. Azért az 6x9 hónap várandósság,ha 3as ikrek ,akkor is 2x kilenc. Utána az óvodáig 3 év,vagy bölcsiig 2 kb. Nem azt mondom,hogy szüljön csak és kizárólag,de a három gyerekre így is rápénzelik az embert, rázsarolják, aki ugye ezt az utat választja, hogy előbb fogan meg a családtámogatás ötlete,mint a gyermek. :(

Szimpla kiváncsiság volt a kérdés,nem bántok senkit, csak gondozzák normálisan a gyerekeket.

Úgy értem, hogy igenis smucig az ország, a nőktől elvárja,hogy szüljön,hogy ő fújhassa a migráns-ellenes mondókáját, meg benépesítik a Kárpát-medencét, de akkor támogassa is.

A nyugdíjasokat meg mézesmadzagon vezetik... Kiszúrják a szemüket utalványokkal,meg krumplival meg nevetséges tizenharmadik havi nyugdíj nevű alamizsnával. :(

Nem mondom,hogy sok a nyugdíj,bár mondhatnám.

2020. jún. 15. 10:29
 15/15 anonim ***** válasza:

Megszületett 6-os IKREKnek még külön házat is adhatunk, igazán.

+ az első talán 1 évre legalább egy ingyen bentlakó gondozónővért.

2020. júl. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!