Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Igenytelensegnek szamit? A...

Igenytelensegnek szamit? A karanten idejen igy hogy napjaim nagyreszet otthon toltottem, megritkultak kicsit a furdesi szokasaim mert altalaban ahhoz volt kotve, hogy suli elott / utan vagy edzes utan tusolok.

Figyelt kérdés
Lehet tole bajom ha kimarad 1-2 nap? Nem vegzek semmi fizikalisan megeroltetot es nem is vagyok izzados tipus, ettol fuggetlenul en erzem magamon hogy nem vagyok illatos, de budos sem.

2020. jún. 14. 13:13
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem baj, ha nem fürdesz minden nap, de azért az intim részeket, hónaljat, lábat, arcot és kezet illik minden nap megmosni, van amit többször is.
2020. jún. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel, de támogatom az első hozzászólót az "olyan" részeket mindennap mosd át. Azt nem mosni napokig nekem már igénytelenség.
2020. jún. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
A 17 eves nevelt fiam 10 naponta furdik XD
2020. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Fogat es kezet termeszetesen minden nap mosok, tobbszor.

Viszont bevallom oszinten mast nem szoktam csak zuhany alatt, de ha barmi kellemetlent erzek, megyek is zuhanyozni.

2020. jún. 14. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Mi bajod lenne? A középkorban havonta ha megfürödtek. Büdösek voltak meg max parazitásak, aztán csá. Otthon vagy, annyit fürdesz ahányszor jól esik.
2020. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nem! A bőrödnek nem is tesz jót az állandó fürdés, attól lesz szagod, ha a baktériumok elszaporodnak, nem a fizikai megerőltetéstől. Ami tiszta nem büdös, ami koszos az előbb-utóbb szaglik.
2020. jún. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Én telen otthon, igy szoktam. Bar a honaljamat lemosom, ha ugy van, es minden nagywc utan megmosakszom alul
2020. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Bar most minden percben vizben lennek, ez a pára kiborító.
2020. jún. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Öhm..2,5 éve itthonrol dolgozom. Semmi megeröltető,mert laptop klaviaturát nyomkodom,de MINDEN NAP megfürdök. 3 naponta hajat mosok. Képtelen vagyok úgy lefeküdni este,hogy nem fürödtem. Melegben reggel-délben és este is tusolok. Ne a régi kort hozzuk fel,amikor patakból,gémes/kerekes kútbol hordták a vizet,tűzön kellett felmelegíteni és dézsában fürödtek. Persze,hogy nem tisztálkodtak minden nap. De manapság,amikor megnyitod a csapot és hideg/melegvíz folyik,ne legyünk már annyira lusták,hogy ne tudjunk naponta megfürödni.

Van ilyen ismerősöm sajnos,még a ruháit sem mossa. Meglehet bolondulni mellette olyan kemény lábszaga,segg/pöcsszaga és mellé még savanyúszaga van. Nem ér rá tisztálkodni/mosni mert xboxozni meg facebookozni kell. Na meg piázni. Fujjj

2020. jún. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
IGEN!
2020. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!