Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fájhat a melle azért, mert nő?

Fájhat a melle azért, mert nő?

Figyelt kérdés

kb. 2 hete érzékeny a mellem s fáj a mellbimbóm. Volt egy borzalmasan stresszes időszakom az érettségi és a szóbeli miatt, ami azt eredményezte, hogy vagy 3 hete nem feküdtem le a barátommal, fogamzásgátlóként hüvelygyűrűt használok fél éve. Megjött a megvonásos vérzésem is, ami azért nem garancia, szóval csináltam 1 tesztet, ami negativ lett. Édes anyámmal mindent megbeszéltem, és ő azt mondta, hogy nagy az esély arra, hogy nő, vagy a stressz miatt megbolondultak a hormonjaim.

Eseteg tényleg nőhet még a mellem 19 évesen?

Köszönöm a válaszokat!



2020. jún. 14. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
50 évesen is nőhet, ha akkor hízol épp, de ettől független meg kéne beszéld az orvosoddal
2020. jún. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat: nekem egy évvel ezelőtt a túl sok stressz miatt teljesen felborult a hormonrendszerem, most kezd helyreállni. A hormonok változása pedig bizony okozhat mellfájdalmat is. Én is azt javaslom, hogy fordulj a háziorvosodhoz és/vagy endokrinológushoz, nőgyógyászhoz.

18/L

2020. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

Az 1-es hogy okoskodik már...

"50 évesen is nőhet ha hízol, beszélj az orvossal"...

Nem sablonos ez egy kicsit?


Kérdező...

Nekem nem csak akkor fáj, amikor megnő, nekem menstruáció előtt is szokott érzékenyebbé válni, de a mellbimbóim is eléggé érzékenyek olyankor.

17 éves vagyok, 75C mérettel rendelkezem, de nem kizárt hogy még tovább fog nőni, bár ennél hatalmasabbakat már nem igazán akarok, épp elég ezt is cipelnem.

2020. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18%
Mi sablonos egy tényen? Ugye tudod, hogy a mell egy része zsírszövet?
2020. jún. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!