Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszer szedése mellett...

Gyógyszer szedése mellett elmaradt menstruáció mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nos, eddig mindig megjott rendesen (4eve szedem) 21 napra

De az előző alig volt, éppen hogy látszott és most már 4napja meg kellett volna jönnie, és elég rendesen is görcsölt a hasam ahogy Mensi előtt vagy közben szokott

Most mégis semmi

Ez mitől lehet?



2020. jún. 17. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Csinálj egy terhességi tesztet. Ha negatív, menj be a nőgyógyászhoz egy általános vizsgálatra. Ha semmi, akkor csak épp így alakult, gyógyszer mellett sem lehet mindig ugyanolyan a vérzés. Nekem mindig más mennyiségű, és más napra is jön meg, pedig már 2 éve szedem.
2020. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem egyforma, terhes vagy, mehnyalkahartyat vékonyítja a bogyó, nincs annyi minek leválnia
2020. jún. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ma reggelre megjott rendesen

De akkor sem értem hogy lehet hogy az előző csak nagyon nagyon halvány volt, most meg 4 napot késett

Mindkét esetben görcsöltem előtte

2020. jún. 18. 09:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!