Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet szerintetek PCOS?

Ez lehet szerintetek PCOS?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzetem, hogy már lassan 4. hónapja nem menstruálok (egyáltalán, pecsételés sincs). Nincs nemi életem, így amire gondolnátok az kizárható:D. A ciklusom eddig sem volt metronóm pontosságú, 1-2 hét ide meg amoda, de a végén azért csak csak megjött mindig. Bár már volt, hogy 1 hónapokat kimaradt. Mindeközben olyan mintha "folyamatosan" ovulálnék. Van jó folyásom, bár nem mindig erős, és a nemi vágyam is gyakrabban ugrik meg. Menstruáció előtt-alatt 0-ra csökken a nemi vágy, meg egyértelmű a többi tünete is, de ezek nincsenek. Majd megtaláltam ezt a PCOS-t, és elkezdtem gyanakodni látván mennyi nőnek keseríti az életét. Nőgyógyászhoz ma már kértem időpontot, így nem kell mondanotok! Csak érdekelne, hogy akinek esetleg van, az miből jött rá! Illetve ez csak úgy jöhet a semmiből? Mert eddig sosem volt ilyen problémám... Nagyobb bajra még nem gondoltam mert fájdalmaim, egyéb bajaim nincsenek. 4 hónapja voltam vérvételen, a leletem teljesen jó volt (de nem hormonokat néztek, csak vérkép).

2020. jún. 18. 19:51
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja igen bocsi, 23 vagyok.
2020. jún. 18. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez önmagában nem feltétlenül, de persze lehetséges. A PCOS betegek általában túlsújjal küzdenek és bőrproblémákkal. De a hormon vérvétel, benne az LH és a FHS értéke a legfontosabb abból lehet megmondani biztosan.
2020. jún. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:) Viszont, ha nem PCOS, akkor még mi okozhat ilyet?
2020. jún. 18. 20:51
 4/6 anonim ***** válasza:
ORVOS!
2020. jún. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jójó, már megyek.:D
2020. jún. 19. 11:30
 6/6 anonim ***** válasza:
De hiába mondunk valami hülyeséget. Ha mégse az feleslegesen fogsz rajta kattogni. Ha most azt mondanám higy rák is lehet megnyugodnál? Legyél türelmes, majd az orvos mond diagnózist.
2020. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!