Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napos a menstruációm, mi...

Pár napos a menstruációm, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Azt figyeltem meg az elmúlt pár hónapban a menstruációmnál, hogy egyre kevesebb napig tart. Az elején (kb 1 évvel ezelőtt is) 7napig bőven kitartott és utána jött csak a barnás trutyi, azonban pár hónappal ezelőtt már csak 5napig tartott aztán 4 nap és így csökkent míg a mostani menstruációm 2 nap volt +1 nap a barnás végkimenetel. Nem tudom mennyire aggódjak. Szexuális/nemi életet nem élek. Olvastam, hogy átlagban 2-7napig tart a menstruáció de furcsállom. Anyukám a tampon használatára gyanakszik, én nem olvastam a tamponról ilyen mellékhatast. Illetve a mostani menstruációm egy eléggé nagy fájdalommal jött, nem úgy mint szokott máskor enyhébb. Szerintetek mitől van?

17L



2020. jún. 19. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nekem 3 napig tart. Évek óta. Semmi bajom. Sztem ez teljesen normális. A 7 nap az hosszú.
2020. jún. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen még bőven kamasz vagy, talán csak arról van szó, hogy egyszerűen nem állt még be egy rendes ütemre, nem találta még meg a szervezeted a saját ritmusát. Változhat ez még sokat. Én nem gondolom, hogy aggódnod kéne emiatt, de ha az megnyugtat, akkor menj el nőgyógyászhoz. Inkább, mint hogy még hónapokig ezen idegeskedj.
2020. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. NEkem is 2-3 nap, 28 éves vagyok. 10 éve még volt 7 nap is. A tamponnak semmi köze hozzá.
2020. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Örülök neki én is, hogy csak így ennyi és nem kell sokáig szenvednem vele :) köszönöm a válaszokat :))
2020. jún. 20. 09:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok, de nekem kb 3-4 havonta változik a dolog. Van hogy hónapokig nekem is 3-4 naposak, van hogy 6-7.. Van hogy hónapokig nem fáj ha megjön aztán már sorozatban mindegyiknél,még a derekam is leakar szakadni..
2020. jún. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!