Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El szoktatok mondani a párotok...

El szoktatok mondani a párotok hogy mikor van meg?

Figyelt kérdés

Elmondjatok neki mindig vagy tudja magátol?

Mi már régtol együtt vagyunk de sose tudja hogy mikor van meg.



2020. jún. 21. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Kb. tudja.
2020. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Előbb tudja, hogy mikor fog megjönni, mint én. :D
2020. jún. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én igen.
2020. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szokta tudni (a közérzetem olyankor szar, és ismer annyira h le se tagadhatnám h nem vagyok jól, úgyhogy inkább elmondom neki magamtól.)
2020. jún. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elmondani,észreveszi a viselkedésemen.Állítólag házsártos leszek.😄Ettől függetlenül igen,be szoktam jelenteni.
2020. jún. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudja magától is. Mivel fogamzásgátlót szedek, ugyanaznap jön meg mindig, könnyen megjegyzi. 😊 De meg is szoktam említeni, hogy megjött.
2020. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyet nem tudom megérteni. Mi az hogy nem tudja? Ezek olyan alap dolgok...és ha terhes leszel tőle azt is csak akkor tudja meg ha már nagy lesz a hasad? Jóisten.
2020. jún. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindig mondom neki, amikor megjön.
2020. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez olyan fura. Nincs semmi szégyellnivaló a menzeszen természetesen, de én sose éreztem ingert rá, hogy külön bejelentsem. Előbb vagy utóbb úgyis észreveszi. Ha pisilni megyek, arról se számolok be. Kb. a menstruáció is ilyen alap dolog.
2021. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!