Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik az a fogamzásgátló...

Melyik az a fogamzásgátló spirál, ami megszünteti a havi vérzést?

Figyelt kérdés

2020. jún. 22. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem olyan nincs. A fogamzasgátló injekciótól szűnhet meg vagy az inplamtatumtól de ezek nem tudom magyarországon forgalomban vannek e. Ha mindenkeppen spirál akkor valami hormon tartalmúnak kéne lennie de ketlem hogy abból lenne olyan ami hónapokig hat.
2020. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Tabiból van a Zoloft ami nagson minimalizalja valakinél meg is szűnteti. Én nagyon szarul voltam tőle.
2020. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2-es A Zoloft egy antidepresszáns, nem fogamzásgátló.
2020. jún. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Injekció vagy fogamzásgátló folyamatos szedése. De ezeket CSAK úgy lehet ha valami bajod van. Esetle ndo vagy bármi más.

Csak úgy hogy te nem akarsz menstruálni nem fognak adni.

2020. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg endo*
2020. jún. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%

Zoely tabletta nem Zoloft bocsi nem tudom miért írtam el. Pedig sosem szedtem antidepit. :)

Köszi az észrevételt. Attól csak 3 nap volt a mensesem. De mentálisan pocsékul éreztem valahogy magam. Nem bírtam szedni. A nőgyógyógyász azt mondta van akinek egyáltalan nem jöb meg tőle.

2020. jún. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

De, van ilyen. A hormontartalmú spirálok elvékonyítják a nyálkahártyát és pár hónap után vagy egyáltalán nem lesz vérzés, vagy csak minimális pecsételés.

Mirena, Levosert, Jaydess néven vannak forgalomban. Viszont azzal számolni kell, hogy amíg nem vékonyodik el teljesen, addig akár több hónapig tartó folyamatos pecsételő vérzés is felléphet.

2020. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 7es mondja. Mirena ilyen, nekem ez van.
2020. jún. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8. Azt felteszik olyannak is aki nem szült? És nem is akar? Van valami mellékhatása amit tapasztalsz?
2020. jún. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A Jaydess a Miki verzió, amit nem szült nőknek javasolnak. Személyes tapasztalatom nincs, amit írtam, arról tudok (első hónapokban akár folyamatos pecsételés)
2020. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!