Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki tapasztalt mar ilyet?

Valaki tapasztalt mar ilyet?

Figyelt kérdés

Jo par eve volt egy abortuszom, nem sokkal utana mikor ossze szedtem a sok papirokat rola egy ismerosom vett eszre egy mondatot, az egyik papiron hogy “jo indulatu daganat”

Fiatal voltam es hulye es orultem hogy tul vagyok az egeszen es nem foglalkoztam vele. Egy kicsit kesobb ereztem hogy ott lent ha nagy dolgot kell vegeznem az nyomodik es szur, es mikor baratommal voltam ugy akkor is nyomta es szurt. Kitapogattam magamba valamit ami nem tudom hogy ott e a helye es meg myomtam picit es ismet a szuros erzes. Elkerultem vele ultrahangra ahol azt mondtak nem latnak ott semmit. Ja.... csak a nagy semmi nem szokott szurni....

Mi lehet ez es hova mehetnek vele? Felek ha terhes leszek baja lesz a babanak.



2020. jún. 22. 02:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Polip, mióma, adenoma. Bármi lehet. Ne mezei nőgyógyászhoz menj mert azok uh-n semmit nem látnak. Próbálj olyan nőgyógyászt keresni aki jó uh-s.
2020. jún. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!