Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek a nőgyógyászati vizsgála...

Félek a nőgyógyászati vizsgálattol,mivel nyugtathatnám le magam,hogy ne legyel befeszülve?

Figyelt kérdés
Biztos hülyének néztek számtalanszor voltam már nőgyógyásznál,2 gyerekem is van,mégis félek.2 éve volt rossz tapasztalatom azóta nem is voltam,ugyhogy itt az ideje,hogy menjek,de teljesen be vagyok parázva.Nagyon fájt a legutóbbi vizsgálat,nem tudta a kacsát felhelyezni,borzasztó volt.Arra gondoltam,hogy beveszek egy valerianat mielőtt megyek.Az segít szerintetek?

2020. jún. 22. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy valeriana biztos, hogy nem fog ártani. Vigyél magaddal bármit/bárkit, ami megnyugtat, és mondogasd magadnak, hogy csak 10 perc lesz, utána elmúlik és még egy évig biztosan nem fog nyomasztani ez. Esetleg adj magadnak valami jutalmat a végére, pl. egy fagyi, egy étterem, egy ruha, akármi.


(Én is rettenetesen félek az orvosoktól, az utolsó utáni pillanatig szoktam húzni.. szóval kitartás, nem vagy egyedül ezzel)

2020. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy miért mész, sima rákszűrés miatt? Akkor nyugtasd magad azzal, hogy lehet, hogy nem lesz kellemes, lehet, hogy fájni is fog, de ha nem mész el, akkor esetleg soha nem derül ki, hogy mondjuk rákos vagy és hidd el, hogy ha már abba a stádiumba kerülsz, hogy fájdalmaid lesznek, áttétes leszel és meg fogsz halni, akkor ahhoz képest semmiség az a minimális fájdalom, vagy vérezgetés a nőgyógyásznál. Ezt most szándékosan ilyen ridegen írtam le, ne vedd bántásnak, én sem szívesen járok nőgyógyászhoz. :)

De az én felfogásom az, hogy akármilyen kellemetlen és nekem is volt fájdalmas vizsgálatom, mivel éppen hüvelygyulladásom volt és bármilyen normális is volt az orvos, hát fájt. Viszont kivizsgált, megfelelő kezelést kaptam és rendbe jöttem. Mindig erre gondolj. Hogy lehet, hogy lesz egy kellemetlen, netán picit fájdalmas 5 perced, de rendben lesz az egészséged!

2020. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Segíthet, meg próbáld valamivel elfoglalni magad a váróban.
2020. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mindenkinek.A jutalmazád nagyon tetszik :) Vinni sajnos nem tudok senkit.Na mindegy majd próbálom nyugtatni magam.

Rákszűrés is kell meg vannak panaszaim is.Alhasi fájdalom,petefészek fájdalom is előfordul.Remélem nincs semmi komoly :/

2020. jún. 22. 20:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!