Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van külömbség az ultrahang...

Van külömbség az ultrahang gépek között?

Figyelt kérdés
Miómát találtak nálam ami miatt 4orvost is felkerestem az utóbbi két hónapban! Tulajdonképpen az érdekelne, hogy a mért méretek mind a 4 ultrahangon meg kéne egyeznie nem? Így alakult 9.6 majd 9.1 8.2 és utoljára 6cm volt! Természetes dolgokhoz nyúltam! Azért kerestem fel ennyi orvost, hogy kikérjem a véleményünket!
2020. jún. 23. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
mit mérettél le, mert az nem derült ki
2020. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, most olvasom, hogy mióma, ne haragudj
2020. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1. A myomának azért nem annyira éles a határa ultrahangon, hogy tutira mindenki ugyanoda rakja a kurzort.

2. Nyilván UH és UH között is van különbség.

3. Nyilvánvalóan vizsgáló orvos és vizsgáló orvos között is van különbség.

4. A myoma jellemzően nem szabályos gömb alakú, tehát attól függően, hogy melyik átmérőjét méred, simán lehet eltérés.


6 cm is nagy, 9 meg pláne. Nyugodtan szedegethesz csodabogyókat,de segíteni nem fog.

2020. jún. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!