Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, hogy minden...

Mi lehet az oka, hogy minden második menstruációm kevésbé fájdalmas, illetve gyengébb?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben vettem észre, hogy minden második menstruációm gyengébb, a vérzés is kevesebb.

Mi lehet ennek az oka? Nőgyógyászati vizsgálaton voltam egy hónapja, ahol volt ultrahang, de minden rendben volt.

Furcsa, hogy minden második hónap ilyen. Tisztában vagyok vele, hogy nem mindig ugyanolyan, csak tényleg fura, hogy minden második hónap gyengébb. Olyankor az ovulációt sem érzem annyira.


2020. jún. 25. 13:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Már fél éve figyelem magam ezzel kapcsolatban. Nekem ha a bal petefészkemben érik tüsző, akkor minden tünet erősebb. Ovu napján gyógyszert is kell bevennem, olyan erős fájdalmam van néhány órán át. Abban a hónapban menzesz is tovább tart és több a vér.
2020. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!