Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszaka mennyi folyásotok...

Éjszaka mennyi folyásotok van? Használtok éjszakára is tisztaságit, vagy csak szimplán bugyiban alszotok?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok meg?

2020. jún. 29. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Meztelenül alszok.
2020. jún. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Meztelenül alszok. Nem egészséges fedetten hagyni magad. Csak menstruáció idején van rajtam éjszaka bugyi.
2020. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Használok éjszaka is, de olyankor nem bő a folyásom.

Nekem kellemetlen érzés csak bugyiban lenni betét nélkül.

2020. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pizsamanadrágban, bugyi nélkül alszom. Nincs folyásom, csak ha megvan.
2020. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka nem jellemző. Ilyenkor bugyit sem veszek alváshoz, max egy hosszított pólót veszek fel. Viszont, bugyiba mindig teszek betétet, mert tisztábbnak érzem így magam. Úgyértve, ha bármi is távozni akar belőlem, az inkább a betéten kössön ki,ne a bugyimon. Irtózok tőle, ha ilyen váladékokban tocsog a bugyim, ami rajtam is szétkeni. Ezért minél előbb meg akarok tőle szabadulni ami a bugyi esetében elég komplikált folyamat, míg a betéttől csak egy mozdulat.
2020. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

Egészséges vagyok szerencsére, szóval nincs folyàsom éjszaka, miért lenne egy egészséges nőnek bő folyása random?

És meghalnék, ha állandóan betét lenne a lábam között, azt az 5-6 napot is alig bírom ki.

2020. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, attól függően, hogy valaki épp hol tart a ciklusában, simán lehet "random" bő folyása, főleg peteérés idején.

Meg valakinek alapból bővebb a folyása, pedig teljesen egészséges.

A tisztasági pedig nem olyan kényelmetlen, mint az egészségügyi betét.

2020. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én használok.
2021. júl. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!